UV ochrana pred UV žiarením

Ochráňte ľudí a nábytok pred škodlivými UVA lúčmi.

Slnko ponúka mnoho výhod ako napríklad zvýšenie produktivity a zníženie závislosti na elektrickom osvetlení, ale slnečné UV žiarenie môže poškodiť kožu a majetok budovy v prípade, že nie je pod kontrolou.

UV žiarenie môže preniknúť oknami do komerčných objektov, domov a automobilov, čím vystaví obyvateľov a nábytok interiéru neviditeľnému nebezpečenstvu. UV žiarenie môže vyblednúť nábytok, obklady stien, umelecké diela, textílie, podlahy a okná predajní. UVA lúče sú tiež spájané s rakovinou kože. Toto vystavenie je kumulatívne, takže celková škoda, ktorú spôsobí obyvateľom je priamo úmerná tomu, ako často sú vystavení UV žiareniu.

Jedným z najjednoduchších spôsobov ako zmierniť škody UV žiarenia sú solárne okenné fólie LLumar. Môžu zablokovať viac ako 99% škodlivých UV lúčov a zároveň ponúkajú ničím nerušený výhľad, ktorý umožňuje vstup prirodzeného denného osvetlenia. Okenné fólie znížujú tiež solárny teplný zisk, čo môže viesť k zníženiu nákladov na chladenie. Nové nízkoenergetické okenné fólie ponúkajú celoročné úspory HVAC (kúrenie, ventilácia a klimatizácia) tým, že pomáhajú udržiavať sálavé teplo vo vnútri v zime a v lete vonku. Okenné fólie sú odporúčané Nadáciou pre Výskum rakoviny kože ako súčasť komplexného programu starostlivosti o pleť.

Kontrolovaním intenzity slnečných lúčov dokážu okenné fólie LLumar zredukovať koncentráciu tepla, odstrániť nežiaduce žiarenie a znížiť energetické náklady — takže sú všetci štastní.

Viac pre majiteľov & prevádzkovateľov obchodných priestorov

Aplikácia a záruka

Okenné fólie Llumar sú odborne inštalované vyškolenými technikmi a opierajú sa o jednu z najlepších záruk v odvetví.

Viac informácií

Kontaktujte nášho obchodného zástupcu

Náš obchodný zástupca Llumar Vám rád pomôže s Vašim stavebným projektom.

Kontaktujte nás